1elblag.jpgbrowar.jpgel-hurt_spj.jpgelhurt.jpgepec.jpgepwik.jpggielda_elb.jpghotel_mlyn.jpgkahlberg.jpgmytych.jpgnegocjator.jpgpbc.jpgpoliszynel.jpgsilvant.jpgzlp-consult.jpg

IV edycja zawodów Enduro Man przechodzi do historii

11 listopada znów pobiegniemy ulicami Elbląga z okazji DNIA NIEPODLEGŁOŚCI

EL-Aktywne Niedzielne Poranki Biegowe

UWAGA biegaczki i biegacze. Zbliża się wrzesień - zapraszamy do udziału w szkole biegania. W tym roku mamy propozycję dla tych co chcą zacząć (może nawet ponownie 🙂) przygodę z bieganiem oraz dla zaawansowanych biegaczy.
Początkujący nauczą się jak zacząć treningi biegowe, jak się odżywiać, ubierać na treningi, itp.
Zaawansowanym biegaczom pokażemy środki treningowe przygotowujące do dystansu półmaratonu. Planujemy utworzyć dwie grupy: grupa 1 to ci, którzy chcę pobiec ten dystans poniżej 2 godzin, grupa druga to ci którzy chcieli by ten dystans przebiec poniżej 100 minut (1 h 40 minut).
Wszystkie grupy będą prowadzone przez doświadczonych trenerów i zawodników. Spotkania będą się odbywały w każdy poniedziałek, środę i piątek o godz. 18:00. Planujemy 9 spotkań. Ruszamy 1 września o godzinie 18:00. Zbiórka przy dużej polanie w Bażantarni.
ZAPRASZAMY

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Wyniki, rekordy, statystyki

Wyniki, rekordy, statystyki

Wyniki zmagań uczestników w organizowanych przez nas wydarzeniach sportowych.

więcej

Sekcje i grupy sportowe

Sekcje i grupy sportowe

Tu znajdziesz informacje na temat:
Związków Sportowych z siedzibą w Elblągu,
Stowarzyszeń kultury fizycznej działających w Elblągu,
Uczniowskich Klubów Sportowych w Elblągu.

więcej

Enduro Man Elbląg

Enduro Man Elbląg

Stowarzyszenie Sportów Wytrzymałościowych
Projekt skierowany jest do wszystkich dorosłych osób zajmujących się wszelkimi formami sportów wytrzymałościowych wspieranych siłą i sprawnością. Głównym celem projektu jest integracja środowiska wszystkich ?wytrzymałościowców? naszego miasta pod jednym szyldem ENDURO MAN.

więcej