1elblag.jpgbrowar.jpgel-hurt_spj.jpgelhurt.jpgepec.jpgepwik.jpggielda_elb.jpghotel_mlyn.jpgkahlberg.jpgmytych.jpgnegocjator.jpgpbc.jpgpoliszynel.jpgsilvant.jpgzlp-consult.jpg

IV edycja zawodów Enduro Man przechodzi do historii

11 listopada znów pobiegniemy ulicami Elbląga z okazji DNIA NIEPODLEGŁOŚCI

EL-Aktywne Niedzielne Poranki Biegowe

Rywalizacja rozpocznie się od pływania - 20 sierpnia w rzece Elbląg odbędą się zawody na dystansie 750 i 1500 metrów.  Zapraszamy również do rywalizacji w wersji  ?fun? - pływanie na byle czym - dystans 200 m, w której będzie można płynąć z dowolnym sprzętem.
W tym roku Biegacze będą rywalizować 3 września. Bieg odbędzie się po pięciokilometrowej pętli w Bażantarni, przebiegającej szlakiem niebieskim i przez wzgórze Belweder. Do wyboru dystanse: 5, 10, 15 i 25 km. Na polanie w Bażantarni odbędzie się również bieg dla najmłodszych.
Na 10 września zaplanowaliśmy etap kolarski, który będzie towarzyszył kryterium ulicznemu organizowanemu przez Adama Wadeckiego. Zawodnicy będą mieli do pokonania 20 kilometrów, jeżdżąc po prawie dwukilometrowej pętli, prowadzącej przez główne ulice Elbląga: Giermków, Rycerską, Tysiąclecia i Hetmańską.

Zapraszamy do zapisów:

https://elektronicznezapisy.pl/event/1959.html

https://elektronicznezapisy.pl/event/1961.html

https://elektronicznezapisy.pl/event/1962.html

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Wyniki, rekordy, statystyki

Wyniki, rekordy, statystyki

Wyniki zmagań uczestników w organizowanych przez nas wydarzeniach sportowych.

więcej

Sekcje i grupy sportowe

Sekcje i grupy sportowe

Tu znajdziesz informacje na temat:
Związków Sportowych z siedzibą w Elblągu,
Stowarzyszeń kultury fizycznej działających w Elblągu,
Uczniowskich Klubów Sportowych w Elblągu.

więcej

Enduro Man Elbląg

Enduro Man Elbląg

Stowarzyszenie Sportów Wytrzymałościowych
Projekt skierowany jest do wszystkich dorosłych osób zajmujących się wszelkimi formami sportów wytrzymałościowych wspieranych siłą i sprawnością. Głównym celem projektu jest integracja środowiska wszystkich ?wytrzymałościowców? naszego miasta pod jednym szyldem ENDURO MAN.

więcej