1elblag.jpgbrowar.jpgel-hurt_spj.jpgelhurt.jpgepec.jpgepwik.jpggielda_elb.jpghotel_mlyn.jpgkahlberg.jpgmytych.jpgnegocjator.jpgpbc.jpgpoliszynel.jpgsilvant.jpgzlp-consult.jpg

IV edycja zawodów Enduro Man przechodzi do historii

11 listopada znów pobiegniemy ulicami Elbląga z okazji DNIA NIEPODLEGŁOŚCI

EL-Aktywne Niedzielne Poranki Biegowe

8 i 9 czerwca (czwartek i piątek) dzięki niezwykle zdolnym i kreatywnym uczniom klasy III B oraz Pani Jadwidze Jagiełło ze Szkoły Podstawowej nr 18 na Placu Kazimierza Jagiellończyka w Elblągu będzie gościło Mobilne Centrum Nauki Planeta Energii.
Elbląg jest jednym z 10 miast które odwiedzi Planeta Energii. W miasteczku na gości czekają m.in. energetyczne eksperymenty i fascynujące eksponaty, film 3D oraz multimedialne zabawy i quizy z nagrodami.
Jedną z atrakcji będzie dodatkowy konkurs - Energetyczny Turniej Miast.

W czwartek i piątek w godzinach od 15:00 do 18.00 w miasteczku Planeta Energii pojawi się sztafeta złożona z rowerków, które zostaną podpięte do specjalnej baterii gromadzącej energię elektryczną wyprodukowaną za pomocą siły mięśni uczestników zabawy - będziemy mogli wytwarzać energię elektryczną pedałując na rowerkach spinningowych.
Nagrodę - multimedialną tablicę z akcesoriami oprogramowaniem, otrzyma szkoła, której uda się zmobilizować mieszkańców do jak największego wysiłku i wytworzenia jak największej ilości energii elektrycznej.
Przybywajmy tłumnie aby dać upust swojej energii a przy okazji zrobić coś fajnego dla dzieciaków !!!
Dodatkowo od pierwszego dnia wizyty od godz. 14:00 na profilu https://www.facebook.com/planetaenergiipl będzie publikowana galeria ze zdjęciami z wizyty Planety Energii w Elblągu. Każde polubienie galerii będzie liczone jako dodatkowe 100 punktów dodawane do ostatecznego wyniku wykręconego przez mieszkańców.

Więcej informacji na temat tego wydarzenia znajdziecie na stronie

https://nauczyciel.planetaenergii.pl i na 

https://www.facebook.com/planetaenergiipl 
https://www.facebook.com/planetaenergii?/?/1478727209024061/

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Wyniki, rekordy, statystyki

Wyniki, rekordy, statystyki

Wyniki zmagań uczestników w organizowanych przez nas wydarzeniach sportowych.

więcej

Sekcje i grupy sportowe

Sekcje i grupy sportowe

Tu znajdziesz informacje na temat:
Związków Sportowych z siedzibą w Elblągu,
Stowarzyszeń kultury fizycznej działających w Elblągu,
Uczniowskich Klubów Sportowych w Elblągu.

więcej

Enduro Man Elbląg

Enduro Man Elbląg

Stowarzyszenie Sportów Wytrzymałościowych
Projekt skierowany jest do wszystkich dorosłych osób zajmujących się wszelkimi formami sportów wytrzymałościowych wspieranych siłą i sprawnością. Głównym celem projektu jest integracja środowiska wszystkich ?wytrzymałościowców? naszego miasta pod jednym szyldem ENDURO MAN.

więcej