1elblag.jpgbrowar.jpgel-hurt_spj.jpgelhurt.jpgepec.jpgepwik.jpggielda_elb.jpghotel_mlyn.jpgkahlberg.jpgmytych.jpgnegocjator.jpgpbc.jpgpoliszynel.jpgsilvant.jpgzlp-consult.jpg

IV edycja zawodów Enduro Man przechodzi do historii

11 listopada znów pobiegniemy ulicami Elbląga z okazji DNIA NIEPODLEGŁOŚCI

EL-Aktywne Niedzielne Poranki Biegowe

Stowarzyszenie Krzewienia Sportu ?ELaktywni? zaprasza aktywnych biegaczy w niedzielę 26 lutego 2017 o godz.11.00 na koleżeński biegowy sprawdzian na dystansie 3 kilometrów pod nazwą IV Modrzewina Winter Run 2017. Trasa biegu to pętla wyznaczona po chodnikach obok EPT -Elbląskiego Parku Technologicznego- 2 x 1,5 km obok ulic:Alei Jana Pawła II,  ul. Michała Rosnowskiego oraz ul. Antoniego Czuchnowskiego.

W biegu będzie mógł wystartować każdy, kto zechce skontrolować swoją formę przed sezonem i podpisze oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w testach wytrzymałościowych. Osoby niepełnoletnie będą mogły wystartować wyłącznie za pisemną zgodą rodziców. Dla najmłodszych dzieci do 10 lat i ich rodziców przewidujemy krótki symboliczny bieg na ok. 100m. Dopuszczamy możliwość startu na 1500 m ( na jedną pętlę ) dla dzieci od 11 lat i wszystkich starszych.

W związku z koleżeńskim charakterem sprawdzianu każdy zawodnik, który zmierzy sobie czas i poda go organizatorom zostanie umieszczony na liście wyników. Zakładamy klasyfikacje OPEN kobiet i mężczyzn oraz dziewcząt i chłopców do lat 18-stu na 3km oraz jedną kategorię OPEN na 1500m oraz jedną OPEN dzieci do lat 10. Kolejność wraz z czasami zostaną zestawione w tabelę i zamieszczone na stronie www.elaktywni.pl.

Organizator nie przewiduje medali i nagród dla zawodników,  jedynie ?coś drobnego? dla najmłodszych dzieci.
Biuro zawodów   będzie czynne od godz.10.30 do godz. 10.50. Start punktualnie o godz. 11.00.

Nagrodą dla wszystkich jak zawsze będzie możliwość sprawdzenia aktualnego stanu wytrenowania, spotkanie z przyjaciółmi i przede  wszystkim dobra zabawa na świeżym powietrzu.

                                                                                                      SKS ELaktywni

Komentarze   

0 #1 massage lyon 2017-05-26 22:22
Que diraient-ils, eux qui attachaient si peu de prix a l'argent, s'ils savaient
comment je comptais mes sous pour acheter tous les jours la viande ou la biere, ou les tranches de pudding necessaires pour ma subsistance?


Look into my homepage ... massage lyon: http://www.elisacavanna.club
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Wyniki, rekordy, statystyki

Wyniki, rekordy, statystyki

Wyniki zmagań uczestników w organizowanych przez nas wydarzeniach sportowych.

więcej

Sekcje i grupy sportowe

Sekcje i grupy sportowe

Tu znajdziesz informacje na temat:
Związków Sportowych z siedzibą w Elblągu,
Stowarzyszeń kultury fizycznej działających w Elblągu,
Uczniowskich Klubów Sportowych w Elblągu.

więcej

Enduro Man Elbląg

Enduro Man Elbląg

Stowarzyszenie Sportów Wytrzymałościowych
Projekt skierowany jest do wszystkich dorosłych osób zajmujących się wszelkimi formami sportów wytrzymałościowych wspieranych siłą i sprawnością. Głównym celem projektu jest integracja środowiska wszystkich ?wytrzymałościowców? naszego miasta pod jednym szyldem ENDURO MAN.

więcej