1elblag.jpgbrowar.jpgel-hurt_spj.jpgelhurt.jpgepec.jpgepwik.jpggielda_elb.jpghotel_mlyn.jpgkahlberg.jpgmytych.jpgnegocjator.jpgpbc.jpgpoliszynel.jpgsilvant.jpgzlp-consult.jpg

IV edycja zawodów Enduro Man przechodzi do historii

11 listopada znów pobiegniemy ulicami Elbląga z okazji DNIA NIEPODLEGŁOŚCI

EL-Aktywne Niedzielne Poranki Biegowe

Ruszyły zapisy do  III Półmaratonu Leśnego w Bażantarni. W tym roku zawody odbędą się 12 marca i będą miały charakter koleżeński. Na każdą z pań, która weźmie udział w zawodach, na mecie będzie czekał nie tylko medal, ale i kwiatek.

To już trzecia edycja półmaratonu, który Stowarzyszenie Krzewienia Sportu EL Aktywni organizuje z okazji Dnia Kobiet. Na biegaczy będzie 12 marca o godz. 11 trasa 21 km i 97 metrów, czyli dwie pętle po szlakach Bażantarni. Mniej doświadczeni zawodnicy będą mogli rywalizować też na dystansie jednej pętli.
- Od tego roku EL Aktywni skupiają się przede wszystkim na popularyzacji aktywności fizycznej i integracji mieszkańców, dlatego Półmaraton Leśny jest imprezą o charakterze koleżeńskim. Nie liczy się czas czy zajęte miejsca, chodzi o rekreację i miłe spędzenia czasu w pięknych okolicznościach przyrody ? mówi Łukasz Piśkiewicz, prezes EL Aktywnych. - W półmaratonie nie będzie numerów startowych czy oficjalnego mierzenia czasu, każdy zawodnik będzie mierzył go na własną rękę. Na trasie zapewniamy wodę, a na mecie na każdą z pań będzie czekał kwiatek, bo półmaraton od pierwszej edycji odbywa się z okazji Dnia Kobiet. Z powodu tego pięknego święta zdecydowaliśmy, że warto jednak, by każdy zawodnik otrzymał na mecie medal, dlatego wprowadziliśmy symboliczne wpisowe 10 zł. Po zawodach zapraszamy na integracyjne spotkanie przy ognisku.
Zapisy do Półmaratonu Leśnego trwają do 5 marca. Po tym terminie nie będzie już możliwości zarejestrowania się na liście zawodników. Wszystkie szczegóły wraz z regulaminem są dostępne na stronie zapisów.

https://elektronicznezapisy.pl/event/1415.html

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Wyniki, rekordy, statystyki

Wyniki, rekordy, statystyki

Wyniki zmagań uczestników w organizowanych przez nas wydarzeniach sportowych.

więcej

Sekcje i grupy sportowe

Sekcje i grupy sportowe

Tu znajdziesz informacje na temat:
Związków Sportowych z siedzibą w Elblągu,
Stowarzyszeń kultury fizycznej działających w Elblągu,
Uczniowskich Klubów Sportowych w Elblągu.

więcej

Enduro Man Elbląg

Enduro Man Elbląg

Stowarzyszenie Sportów Wytrzymałościowych
Projekt skierowany jest do wszystkich dorosłych osób zajmujących się wszelkimi formami sportów wytrzymałościowych wspieranych siłą i sprawnością. Głównym celem projektu jest integracja środowiska wszystkich ?wytrzymałościowców? naszego miasta pod jednym szyldem ENDURO MAN.

więcej