1elblag.jpgbrowar.jpgel-hurt_spj.jpgelhurt.jpgepec.jpgepwik.jpggielda_elb.jpghotel_mlyn.jpgkahlberg.jpgmytych.jpgnegocjator.jpgpbc.jpgpoliszynel.jpgsilvant.jpgzlp-consult.jpg

IV edycja zawodów Enduro Man przechodzi do historii

11 listopada znów pobiegniemy ulicami Elbląga z okazji DNIA NIEPODLEGŁOŚCI

EL-Aktywne Niedzielne Poranki Biegowe

Bieg mikołajkowy

Bieg mikołajkowy - Bieg mikołajkowy
Witajcie biegacze. Ledwo ochłonęliście po Biegu Niepodległości, a już mamy dla Was kolejną propozycję - bieg mikołajkowy.

W tym roku odbędzie się on w niedzielę 4 grudnia. Start do biegu nastąpi o godzinie 11:00 z polany przy wiacie Margitka w Bażantarni. Pobiegniemy trasą jak w ubiegłym roku czyli ul. Marymoncka, Piłsudskiego, Dąbka, Nowowiejska, Agrykola, Chrobrego, Sybiraków (ok. 7 km) w bardzo wolnym tempie tzn. po ok. 7 minut. Bezpośrednio po biegu zapraszamy na kawę, herbatę i kiełbaski z ogniska przy wiacie Margitka. Mile widziane stroje nawiązujące do tematyki biegu oraz domowe wypieki. Bieg ma charakter typowo koleżeński, jest bezpłatny i nie będą prowadzone żadne zapisy, klasyfikacje, pomiar czasu, nie będzie nagród. Tegoroczny bieg będzie połączony z akcją charytatywną na rzecz Schroniska Dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu http://www.schronisko.elblag.pl/. W związku z tym przed, w trakcie i po biegu będą zbierane pieniądze na rzecz schroniska. Osoby, które chciałby wesprzeć akcję w formie rzeczowej, proszone są o przyniesienie w miejsce zbiórki: karmy w puszkach, smyczy, dużych metalowych misek, niepotrzebnych koców, kołder, obroży itp. rzeczy. 

Jak zawsze liczymy na Waszą obecność i zapraszamy do wspólnej zabawy! :)


Bieg mikołajkowy

Bieg mikołajkowy - Bieg mikołajkowy

Bieg mikołajkowy
Bieg mikołajkowy - Bieg mikołajkowy

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Wyniki, rekordy, statystyki

Wyniki, rekordy, statystyki

Wyniki zmagań uczestników w organizowanych przez nas wydarzeniach sportowych.

więcej

Sekcje i grupy sportowe

Sekcje i grupy sportowe

Tu znajdziesz informacje na temat:
Związków Sportowych z siedzibą w Elblągu,
Stowarzyszeń kultury fizycznej działających w Elblągu,
Uczniowskich Klubów Sportowych w Elblągu.

więcej

Enduro Man Elbląg

Enduro Man Elbląg

Stowarzyszenie Sportów Wytrzymałościowych
Projekt skierowany jest do wszystkich dorosłych osób zajmujących się wszelkimi formami sportów wytrzymałościowych wspieranych siłą i sprawnością. Głównym celem projektu jest integracja środowiska wszystkich ?wytrzymałościowców? naszego miasta pod jednym szyldem ENDURO MAN.

więcej