1elblag.jpgbrowar.jpgel-hurt_spj.jpgelhurt.jpgepec.jpgepwik.jpggielda_elb.jpghotel_mlyn.jpgkahlberg.jpgmytych.jpgnegocjator.jpgpbc.jpgpoliszynel.jpgsilvant.jpgzlp-consult.jpg

IV edycja zawodów Enduro Man przechodzi do historii

11 listopada znów pobiegniemy ulicami Elbląga z okazji DNIA NIEPODLEGŁOŚCI

EL-Aktywne Niedzielne Poranki Biegowe

Bieg Niepodległości

Bieg Niepodległości - Bieg Niepodległości
Kto jeszcze nie zapisał się na Bieg Niepodległości w Elblągu, musi się pospieszyć. Na liście startowej pozostały ostatnie miejsce Już teraz wiadomo, że pod względem frekwencji będą do rekordowe zawody.

- Tegoroczna edycja pokazuje, że elblążanie chcą świętować niepodległość na sportowo, radośnie, w gronie biegaczy. Cieszymy się, że możemy się do tego przyczynić, organizując Bieg Niepodległości, który jest częścią oficjalnych miejskich obchodów święta ? mówi Łukasz Piśkiewicz, prezes Stowarzyszenia Krzewienia Sportu EL Aktywni, głównego organizatora Biegu Niepodległości.
Na dzisiaj na liście startowej jest zapisanych ponad 460 osób. Limit wynosi 470, więc to ostatni dzwonek na zapisy, które trwają do 2 listopada na stronie internetowej   https://elektronicznezapisy.pl/event/571.html

Przypomnijmy, że 11 listopada podczas Biegu Niepodległości odbędzie się kilka konkurencji: bieg główny na 10 km, rywalizacja trzyosobowych sztafet (3 razy 3333 m), bieg towarzyszący na dystansie 3333 m oraz Mały Bieg Niepodległości Enduro Kid (dystanse od 50 do 300 m), na który zapisało się już 60 dzieci i ich rodzice.
Uczestnicy biegu głównego, sztafet i biegu towarzyszącego pokonają trasę biegnącą ulicami: Teatralną, Robotniczą, Pocztową, Rycerską, Tysiąclecia, Hetmańską, Armii Krajowej, 12 Lutego i ponownie Teatralną. Każdy uczestnik na mecie otrzyma pamiątkowy medal.
Pamiątką z Biegu Niepodległości może też być okolicznościowa koszulka techniczna, która można zamawiać do 4 listopada za dodatkową odpłatnością 45 zł.
https://elektronicznezapisy.pl/event/992.html

Organizatorami Biegu Niepodległości są: Stowarzyszenie Krzewienia Sportu EL Aktywni,  prezydent Elbląga i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Wyniki, rekordy, statystyki

Wyniki, rekordy, statystyki

Wyniki zmagań uczestników w organizowanych przez nas wydarzeniach sportowych.

więcej

Sekcje i grupy sportowe

Sekcje i grupy sportowe

Tu znajdziesz informacje na temat:
Związków Sportowych z siedzibą w Elblągu,
Stowarzyszeń kultury fizycznej działających w Elblągu,
Uczniowskich Klubów Sportowych w Elblągu.

więcej

Enduro Man Elbląg

Enduro Man Elbląg

Stowarzyszenie Sportów Wytrzymałościowych
Projekt skierowany jest do wszystkich dorosłych osób zajmujących się wszelkimi formami sportów wytrzymałościowych wspieranych siłą i sprawnością. Głównym celem projektu jest integracja środowiska wszystkich ?wytrzymałościowców? naszego miasta pod jednym szyldem ENDURO MAN.

więcej