1elblag.jpgbrowar.jpgel-hurt_spj.jpgelhurt.jpgepec.jpgepwik.jpggielda_elb.jpghotel_mlyn.jpgkahlberg.jpgmytych.jpgnegocjator.jpgpbc.jpgpoliszynel.jpgsilvant.jpgzlp-consult.jpg

IV edycja zawodów Enduro Man przechodzi do historii

11 listopada znów pobiegniemy ulicami Elbląga z okazji DNIA NIEPODLEGŁOŚCI

EL-Aktywne Niedzielne Poranki Biegowe

Bieg Niepodległości

Bieg Niepodległości - Bieg Niepodległości
Z dnia na dzień przybywa uczestników III Biegu Niepodległości w Elblągu. Start już za miesiąc, a na liście zgłoszeń jest ponad 240 osób. Niewiele brakuje do pobicia ubiegłorocznego rekordu frekwencji!

- Zbliża się 98. rocznica odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Tego dnia świętujemy i coraz częściej czynimy to w różnych formach, podejmując ciekawe inicjatywy. Jedną z nich jest Bieg Niepodległości, który poprzez aktywną postawę daje możliwość  zamanifestowania naszej radości i dumy, także tego że biec możemy w wolnej Rzeczpospolitej. Dlatego 11 listopada zachęcam jak najszerszą grupę mieszkańców do wzięcia udziału  w Biegu Niepodległości, który odbędzie się na elbląskich ulicach ? zaprasza Witold Wróblewski, prezydent Elbląga.
Na liście startowej jest już ponad 240 osób, niewiele więc brakuje do pobicia ubiegłorocznej frekwencji, kiedy to zawody ukończyło ponad 270 biegaczy. Każdy, kto ukończy tegoroczną edycję, bez względu na dystans, otrzyma pamiątkowy medal. A dystansów jest kilka: bieg główny na 10 km, bieg towarzyszący na 3333 metry, bieg dzieci oraz rywalizacja trzyosobowych sztafet. Trasa jednej ponad 3-kilometrowej pętli będzie biegła ulicami: Teatralną, Robotniczą, Pocztową, Rycerską, Tysiąclecia, Hetmańską, Armii Krajowej, 12 Lutego i ponownie Teatralną, gdzie będzie start i meta.
Każdy, kto ukończy bieg, będzie miał szans wygrać jedną z nagród. Najlepsi otrzymają nagrody finansowe, w zależności od miejsca od 50 do 300 zł. Zapisy na bieg są przyjmowane do 2 listopada przez stronę internetową, wpisowe wynosi od 20 zł (niepełnoletni) i 30 złotych.
Organizatorami zawodów są: Stowarzyszenie Krzewienia Sportu EL Aktywni, prezydent Elbląga oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Wyniki, rekordy, statystyki

Wyniki, rekordy, statystyki

Wyniki zmagań uczestników w organizowanych przez nas wydarzeniach sportowych.

więcej

Sekcje i grupy sportowe

Sekcje i grupy sportowe

Tu znajdziesz informacje na temat:
Związków Sportowych z siedzibą w Elblągu,
Stowarzyszeń kultury fizycznej działających w Elblągu,
Uczniowskich Klubów Sportowych w Elblągu.

więcej

Enduro Man Elbląg

Enduro Man Elbląg

Stowarzyszenie Sportów Wytrzymałościowych
Projekt skierowany jest do wszystkich dorosłych osób zajmujących się wszelkimi formami sportów wytrzymałościowych wspieranych siłą i sprawnością. Głównym celem projektu jest integracja środowiska wszystkich ?wytrzymałościowców? naszego miasta pod jednym szyldem ENDURO MAN.

więcej