1elblag.jpgbrowar.jpgel-hurt_spj.jpgelhurt.jpgepec.jpgepwik.jpggielda_elb.jpghotel_mlyn.jpgkahlberg.jpgmytych.jpgnegocjator.jpgpbc.jpgpoliszynel.jpgsilvant.jpgzlp-consult.jpg

IV edycja zawodów Enduro Man przechodzi do historii

11 listopada znów pobiegniemy ulicami Elbląga z okazji DNIA NIEPODLEGŁOŚCI

EL-Aktywne Niedzielne Poranki Biegowe

Szkoła biegania

Szkoła biegania - Szkoła biegania
196 osób liczy już lista uczestników Biegu Niepodległości, zapisy przyjmowane są jeszcze przez miesiąc. Wśród biegaczy nie powinno zabraknąć osób, które pod okiem doświadczonych zawodników trenują w szkole biegania.

Szkoła biegania, organizowana przez Stowarzyszenie EL Aktywni, ruszyła kilka tygodni temu. Na treningi w poniedziałki, środy i piątki (zbiórka przy hali MOS przy ul Kościuszki o godz. 19) przychodzi od kilkunastu do kilkudziesięciu osób, przeważają panie.
- Trenuję od początku szkoły biegania, to mój szósty albo siódmy trening. Wrażenia bardzo fajne. Bieganie to już mój nałóg. Wcześniej też biegałam, ale nie w grupie. W Biegu Niepodległości chce wystartować na dystansie jednej pętli, czyli ponad 3 kilometrów ? mówi pani Agnieszka.
- Szwagierka mnie namówiła. Bardzo mi się podoba, z reguły jestem dwa razy w tygodniu na treningu, bo nie zawsze praca mi pozwala. Gdy nie mogę przyjść, czuję że czegoś mi brakuje ? przyznaje pani Ania.
Wszyscy uczestnicy szkoły biegania zapowiadają, że wezmą udział w Biegu Niepodległości, który już 11 listopada odbędzie się po ulicach Elbląga. Przypomnijmy, że biegacze mają do wyboru start na dystansie 10 km, 3333 metrów oraz w trzyosobowych sztafetach. Odbędą się również biegi towarzyszące dzieci. Trasa biegu będzie przebiegała ulicami Teatralną, Robotniczą, Pocztową, Rycerską, Tysiąclecia, Hetmańską, Armii Krajowej, 12 Lutego i ponownie Teatralną, gdzie będzie start i meta. Zapisy na zawody przyjmowane są do do 2 listopada przez internet. Wpisowe w zależności od wieku to 20 lub 30 zł. Każdy, kto ukończy bieg, otrzyma pamiątkowy medal i będzie miał szans wygrać jedną z nagród. Najlepsi otrzymają nagrody finansowe, w zależności od miejsca od 50 do 300 zł.
Organizatorem Biegu Niepodległości są: Stowarzyszenie Krzewienia Sportu EL Aktywni, prezydent Elbląga i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Link do zapisów: https://elektronicznezapisy.pl/event/571.html

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Wyniki, rekordy, statystyki

Wyniki, rekordy, statystyki

Wyniki zmagań uczestników w organizowanych przez nas wydarzeniach sportowych.

więcej

Sekcje i grupy sportowe

Sekcje i grupy sportowe

Tu znajdziesz informacje na temat:
Związków Sportowych z siedzibą w Elblągu,
Stowarzyszeń kultury fizycznej działających w Elblągu,
Uczniowskich Klubów Sportowych w Elblągu.

więcej

Enduro Man Elbląg

Enduro Man Elbląg

Stowarzyszenie Sportów Wytrzymałościowych
Projekt skierowany jest do wszystkich dorosłych osób zajmujących się wszelkimi formami sportów wytrzymałościowych wspieranych siłą i sprawnością. Głównym celem projektu jest integracja środowiska wszystkich ?wytrzymałościowców? naszego miasta pod jednym szyldem ENDURO MAN.

więcej